Zayıflama Ayakkabısı Işe Yarıyor Mu-Zayıflama Ayakkabısı Numaraları ve Yorumları

Zayıflama Ayakkabısı Işe Yarıyor Mu-Zayıflama Ayakkabısı Numaraları ve Yorumları

zayıflama ayakkabısı

zayıflama ayakkabısı

Sevgili okurlarım. İçinizde Zayıflama ayakkabısı kullanan varmı bilmiyorum ama son günlerde Tv kanallarında, internette ve bir çok yerde zayıflama ayakkabısı reklamları görüyoruz. Bu reklamları görünce aklıma nedense ister istemez sindirella masalındaki sihirli ayakkabılar geldi. Yani öyle bir mucize ürün bekliyordum ki ayakkabıyı giyer giymez kendiliğimizden mum gibi incelip zayıflamaya koyuluyoruz. Tabi zayıflama ayakkabısı kullanan kişilerin bu ayakkabı hakkında kadınlar kulübü gibi sitelere yaptıkları değişik yorumlar okuyunca işin öyle sandığım gibi masalsı bir zayıflama hikayesi olmadığını gördüm. Peki bu ayakkabıların zayıflatma özelliği yok ise, daha doğrusu diğer ayakkabılardan farkı yoksa neden zayıflatan ayakkbı denilsin ki sorusu da aklımıza geliyor. Sizler için zayıflama ayakkabısı zayıflatırmı sorusunu kendimize sorup sizler için cevaplar aradık. Buyurun tespitlerimizi sizlerle paylaşalım:

Piyasada çok değişik marka ve çeşitte zayıflama ayakkabısı satılıyor. Goldslim, Perfect steps, PRONTO, WalkMaxx gibi değişik isimlerde Steps, Yürüyüş ve Fitness Ayakkabısı adı altında zayıflama ayakkabıları satılıyor. Şimdi bu zayıflama ayakkabıları nasıl yağ yakıyor ve kilo verdiriyor bunu aktaralım.

Bir zayıflama ayakkabısının tanıtım yazısında şu açıklamaları gördüm ve sizlerle paylaşmak istedim.

Zayıflama Ayakkabısı Normal yaşantınızı değiştirmeden gün içi aktivitelerinizi yaparken, ya da yürürken özel katmanları ve topukları sayesinde vücudunuzdaki kasları çalıştırarak kalori yakmanıza ve kilo vermenize yardımcı olur.
» Zayıflama Ayakkabısı vücudunuzu forma sokmak için bilimsel olarak tasarlanmış bir modern ayakkabıdır.
» Zayıflama Ayakkabısı, daha kolay şekilde kalori yakmanıza, kilo vermenize, bölgesel yağlanmayı gidermeye, vücudu şekle sokmaya, selulitleri gidermeye ve varis oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
» Zayıflama Ayakkabıları kullanırken herhangi bir çaba sarf etmeye gerek kalmaz günlük aktivitelerinizi yaparken, pazara markete giderken, parkta yürürken, alışverişe giderken veya işe giderken istediğiniz zaman ve haftanın 7 günü kullanabilirsiniz.
» Daha da önemlisi Zayıflama Ayakkabıları kan dolaşımınızın düzenlenmesine, dizleriniz ve sırtınızdaki ağrıları dindirmeye yardımcı olur.
» Zayıflama Ayakkabılarının sırrı, alışılmış ayakkabılardan büyük bir fark olarak yürürken darbeyi tamamen emen katmanlarının özgün tasarımındadır.
» Tıpkı kuma basar gibi, ayağınızın doğru anatomik yapısını bozmadan ayağınızın şeklini alır.
» Zayıflama Ayakkabıları sırtınız ve karnınızdaki, dizleriniz ve kalçalarınızdaki bütün kasları uyarmak için stratejik konumlarda tampon görevi yapan eğimli tabana sahiptir.
» Zayıflama Ayakkabıları ile yürürken, yüksek miktarda kalori yakacak ve bütün kaslarınızı çalıştıracaksınız, üstelik bunun için günlük hayatınızda ayrıca bir vakit ayırmanıza gerek yok.
» Tek yapmanız gereken Zayıflama Ayakkabılarını giymek ve yürümek.
» Hem kadın, hem de erkekler için uygundur, siyah ve beyaz renk seçeneği sayesinde size uygun rengi belirleyebilirsiniz.
» Not: Günde en az 20 ile 40 dk kullanılması önerilmektedir.

Açıkçası bu açıklamaları okuduktan sonra zayıflama ayakkabısı diye satılan ayakkabıların, adidas, puma, nike, veya diğer ünlü ayakkabı markalarının ürettiği yüksek kalitedeki spor ve yürüyüş ayakkabılarından ne gibi bir farkı olduğunu algılamakta güçlük çektim. Ancak satılan bu ayakkabıları deneyerek gerçekten normal bir spor ayakkabıya göre ekstradan bir kalori yaktığını söyleyen var ise bunu da buradan paylaşabilirim. Ancak bunu söyleyen kişinin noter gözetiminde ve kontrolünde bu deneyi yapması gerekecektir. Aksi takdirde bu ayakkabıyı satan ve pazarlayan hiç bir kimseye iyi gözle bakmayacağım. Neticede fazla kilolar hepimizin zaafiyeti ve uyanık satıcılar da bu zaafiyetten kurtulmak için elinden geleni yapıyorlar.

7 Yorum

  1. şeniz Şubat 28, 2013
  2. Sevgi V.. Ocak 27, 2014
  3. derya kalkan Mayıs 23, 2014
  4. Yonca Basak Kasım 13, 2014
  5. Hülya yilmaz Nisan 26, 2015
  6. vahide Mayıs 21, 2015
  7. Nurten Ağustos 2, 2015

Yazı hakkında yorum bırakın