2 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet Listesi ve Zayıflama Formülü

2 Günde 2 Kilo Verdiren Diyet Listesi ve Zayıflama Formülü

2 günlük diyet listesi

2 günlük diyet listesi

2 günlük diyet listeleri aslında pek te alışık olmadığımız kısalıkta bir süreliğine yapılan zayıflama diyetleridir. Ancak gerçekten de 2 günlük diyetler sürenin azlığına rağmen oldukça etkili ve kalıcı bir zayılama olanağı sağlıyor. Hele bir de bu diyetin reçetesi Ender Saraç’a ait ise bu durumda 2 günlük diyet listesi kısa sürede 2-3 kilo vermek isteyen herkes için tavsiye ediliyor. Özellikle bölgesel zayıflama adına göbek eritme ve kalça zayıflatmak için kullanılabilen 2 günde 2 kilo verdiren formül, ister genç ister yaşlı ister kadın ya da erkek olsun 2 günde 2 kilo vermek isteyen herkese hitap eden bir diyet formülü olarak öne çıkıyor. Şimdi Ender Saraç Şok Diyet Listesi olarak ta adlandırılan bu sağlıklı diyet menüsünü sizlerle paylaşmak istiyorum.

2 günde 5 kilo verdiren diyet ile birlikte, sağlıklı bir zayıflama gerçekleştirebilirsiniz. Trdiyet, olarak zayıflama listelerini bitkisel zayıflatıcı çaylar ile birlikte desteklemenizi öneriyoruz. “2 günlük diyet liste”mize göz atalım.

2 günlük diyet programında ilk gün: Sabah uyanınca 1 bardak ballı, limonlu ve ılık su içilmesi gerekiyor. Kahvaltımızda: 4 kaşık yağsız yoğurt, 5-6 adet orta boy çilek, az tarçın yiyebilirsiniz. Ara öğünde 3-4 adet ceviz içi tüketebilirsiniz. Öğlen tarifini verdiğimizi termos yemeğinden bir kase yiyebilirsiniz. Yanında mevsim salatası serbest, dilediğiniz kadar yeşillik yiyebilirsiniz. Ara öğünde 2 kepekli grisini, 2 parmak taze dil peyniri, 9-10 adet taze diri çilek tüketilebilir. Akşam yemeğimizde: 2 dilim kızarmış çavdar ekmeği, 2-3 adet közlenmiş sivri biber, 1 adet lop yumurta, 2 çorba kaşığı yağsız lor veya çökelek peyniri, 1 tatlı kaşığı doğal marmelat, üzerinden sıcak su geçirilmiş 10 adet yeşil ve siyah zeytin ile birlikte bol maydanoz ve taze yeşillik ve üzerine limon suyu sıkıp ilk günü tamamlayabilirsiniz.

2 günlük diyet listesi programı 2.ci gün: Sabah kahvaltımızı 4-5 kaşık katkısız müsli, 1 bardak ılık light süt, yarım yağlı keçi sütü, 1.5 tatlı kaşığı kabaca öğütülmüş keten tohumu, üzerine bolca toz tarçın koyabilirsiniz. Ara öğünde 1 adet yeşil elma ve 2-3 adet ceviz içi yiyebilirsiniz. Öğlen tarifini vermiş olduğumuz, termos yemeğinden bir kase ve yanında söğüş yeşillik yenebilir. Ara öğünde ise 3 adet tarçınlı, kepekli bisküvi yiyebilirsiniz. Ara öğünlerde 8-9 adet tuzsuz fındık, 1 avuç diri çilek yiyebilirsiniz. Akşam yemeğinde: Uzun süre ve geç saate kadar çalışanlar daha hızlı kilo vermek için akşam da 1 kase termos yemeği yiyebilir. Eğer sadece öğlen dışarıda olup akşam eve geliyorsanız, o zaman sarı mercimeği boza kıvamında pişirin ve 1 porsiyon yiyiniz. 3-4 kaşık bulgur pilavı ve gece 3 adet kuru kayısı atıştırmalık olarak yenebilir. 2 günlük diyet listesi ile vereceğiniz kilo en fazla 5 kilogramdır. Spor yaparak bu rakamı 6 ve 7 ye çıkarabilirsiniz. Sağlıklı günler, diliyoruz.

1 Yorum

  1. LUTFEN OKUUUUUUUUUUUUU Aralık 24, 2012

Yazı hakkında yorum bırakın